Wybór najlepszego Suplement kulturystyki

Ważne jest, aby wybrać najlepszy suplement dla kulturystów w celu osiągnięcia pożądanych rezultatów fitness. Ale to nie znaczy, że jest konieczne, aby wydać ogromne sumy pieniędzy . W rzeczywistości , podstawowe suplementy mięśni budynku , które sąnajbardziej skuteczne są zazwyczaj tanie i powszechnie dostępne. Te dodatki mogą pomóc Ci w pełni z ciężkiej pracy na siłowni i zmaksymalizować ilość mięśni można uzyskać .

Wybór najlepszego Suplement kulturystyki – Protein Powder

Białko w proszku jest jednym z najbardziej skutecznych , popularnych i szeroko badanych suplementów dostępnych . To również prawdopodobnienajlepszy suplement dla kulturystów . Do budowania mięśni i zdobyć masy mięśniowej , organizm potrzebuje białka . Białko w proszku zawiera czyste białko , co czyni go idealnym do zaspokojenia codziennych potrzeb , bez konieczności spożywania dużych ilości tłuszczów , cholesterolu , węglowodanów i kalorii .

Istnieje wiele różnych rodzajów proszków białkowych , ale można je podzielić na dwie kategorie: źródła zwierzęcego i roślinnego źródła . Proszki białkowe pochodzenia odzwierzęcego obejmują pochodne mleka , takie jak serwatka i kazeina, białka jaja i białka mleka koziego . Proszki proteinowe źródła roślinnego obejmują białka konopi , grochu , ryżu i soi .

Jeśli chodzi o kulturystyce , proszki proteinowe źródło zwierząt – szczególnie serwatki i kazeiny – są lepsze niż białka roślinne , a także o wiele bardziej popularne. Większość proszków białkowych kulturystyki są zwykle wykonane z serwatki i kazeiny lub mieszankę obu.

Serwatka w proszku białko jestnajlepszym wyborem dla kulturystyki . Występuje w dwóch formach: serwatki koncentratów i izolatów serwatki . Koncentraty są tanie i zapewniają dość tani sposób, aby zwiększyć swoje dzienne spożycie białka . Jednakże izolaty serwatki są zwykle bardziej kosztowne, ponieważ mają tendencję do lepszych wyników. Są lepiej i szybciej wchłaniane i zawierają mniej węglowodanów w porównaniu z koncentratów .

Kazeina jestpowolne trawienie białek , które idealnie powinno być stosowane przed snem . Jest on wchłaniany powoli , dzięki czemuciało pozostaje w stan anaboliczny i naprawy mięśni w czasie snu , w ten sposób uniemożliwiając osiągnięcie stan kataboliczny ( podział z mięśni ) .

Wybór najlepszego Suplement kulturystyki – Kreatyna

Kreatyna jest jeszcze jeden z najlepszych suplementów dla kulturystów . Dodatek ten naturalnie występuje w organizmie ludzkim , jak również w mięso i ryby. Zwiększa syntezę adenozynotrójfosforan , który pomaga komórek dostaw energii do paliwa dla szybkich ruchów mięśni wybuchowych . Kreatyna wykazano powodują znaczne zwiększenie beztłuszczowej masy mięśni , gdy stosuje się odpowiednio . Istnieje wiele różnych odmian kreatyny dostępne , ale monohydrat kreatyny jest najtańszym i najbardziej powszechnie dostępne .

Wybór najlepszego Suplement kulturystyki – BCAA , olej rybny i multiwitaminy

Aminokwasy rozgałęzione ( BCAA ) , olej rybny i multiwitaminy są niezbędne do efektywnego kulturystyki . Chociaż organizm może produkować mniej istotnych aminokwasów przez siebie , nie może istotne aminokwasów rozgałęzionych . Trzeba je z żywności i suplementów . Ciało wymaga również omega 3 olej z ryb , aby utrzymać optymalną ruchomość stawów oraz nerwów , mózgu i funkcji wizualnej . Odpowiednie witaminy i minerały są również wymagane, aby organizm działał prawidłowo . Więc upewnij się, że warto zainwestować w BCAA , oleju rybnego i multiwitaminowe suplementy .

Na koniec, warto zauważyć , że niektóre osoby mogą nie reagować na niektóre z tych suplementów kulturystycznych . Jeśli nie osiągnąć znaczne zyski off żadnej z tych suplementów , można jednak spróbować inny wybór , aby zobaczyć , co działa najlepiej dla Ciebie . Nie ma nikogo, suplementów , który działa dla każdego. Nasz organizm są unikalne , a zatem reagują różnie na różne dodatki.

Nieważne, czy jesteśzawodowym kulturystą przygotowania do zawodów lub entuzjastów fitness, patrząc na budowę symetryczną , gęste mięśnie , jest jakiś rodzaj suplementu wymagane , aby pomóc Ci w pełni wykorzystać swojej ciężkiej pracy na siłowni i zmaksymalizować ilość mięśni można zyskać , nawet jeśli jest to tylko białko . W zależności od celu kulturystyki , wiek i zaangażowanie , jestprodukt (y) , które pomogą Ci osiągnąć swój pełny potencjał i osiągnąć swój cel . Istnieje suplementów kulturystycznych , które wahają się od pro-hormonów do promowania efektywnej budowy mięśni do kompleksów witamin / minerałów , aby zapewnić , że masz wystarczająco dużo od siebie . Jednak , brodząc przez wszystkich tych dodatków może być trudne . Istnieje wiele czynników do rozważenia , w tym : jakość produktu , głównego wzoru , cena, reputację dostawcy , dawkowanie i interakcje z innymi lekami . Ponieważ każda potrzeba jest inna , kulturystyka – blog.org zapewnia fachowe doradztwo, informacje i porady na temat odżywiania i produktów fitness , podnoszenie ciężarów technik , które pomogą Ci znaleźć odpowiedzi na wszelkie pytania, które mogą mieć.

Porada na masę mięśniową szybciej testosteronu Suplementy Kulturystyka

Testosteron jest bardzo ważnym hormonem zarówno u mężczyzn jak i kobiet . Na zbyt małą testosteronu może powodować problemy metaboliczne prowadzące do szerokiego zakresu problemów zdrowotnych, takich jak cukrzyca , otyłość , zmniejszenie popędu płciowego , depresji stałej zmęczenia , a nawet zredukowanej zdolności umysłowych . Dla wielu początkujących kulturystów i sportowców , niski poziom testosteronu, często sprawiają, że naprawdę trudno uzyskać dobre wyniki z czasu, który spędzają w siłowni . Niektórzy ludzie robią wszystko dobrze , ale wciąż nie może osiągnąć dobre zyski . To miejsce, gdzie suplementów kulturystycznych testosteronu może pomóc .

Co to ​​suplement testosteronu Kulturystyka ?

Testosteronu to suplement w postaci tabletek , strzałów , płynu lub kremu , który jest zaprojektowany , aby zwiększyć poziom testosteronu w organizmie . Jest używany do korygowania niedoboru testosteronu i przywrócić równowagę w organizmie . Testosteron jestgłównym androgenem lub męski hormon płciowy , chociaż występuje u obu płci . Jest produkowany naturalnie w męskich jądrach i kobiet jajników. U obu płci ,poziom testosteronu w okresie wczesnej kolce dojrzewania i przyczynia się do rozwoju męskich cech , takich jak wzrost owłosienia , głębokim głosem , wzmocnione narządów płciowych i zwiększenia masy mięśniowej . Ale , jako osoba wieku , naturalne poziomy tego hormonu może odmówić . Boostery testosteronu zwiększyć lub przywrócić poziom testosteronu w organizmie , które pomagają odwrócić negatywne skutki niskiego testosteronu , w tym spadku wytrzymałości , zmniejszenie wyników sportowych i niemożliwości uzyskania masy mięśniowej , brak energii , niski metabolizm, niskie libido i niską radości życia .

Korzyści płynące z używania suplement testosteronu Bodybuilding

Zastosowanie wzmacniaczy testosteronu wykazano zwiększenie siły i masy mięśni , jak również zwiększenia składu ciała , gęstości kości, układu immunologicznego i popęd płciowy . Poprzez zwiększenie poziomu testosteronu w organizmie ,poprawia właściwości Wzmacniacz testosteronu , które mogą zwiększyć wydajność . Zwiększa poziom energii , buduje wytrzymałość , utrzymuje wytrzymałość i poprawia regenerację. To może być bardzo korzystne dla obu sportowców i kulturystów , ponieważ są one w stanie w pełni wykorzystać ich ciężkiej pracy na siłowni i zmaksymalizować ilość mięśni ich zdobycia . Z właściwego stosowania testosteronu suplementów Booster , miłośników fitness , kulturystów i sportowców trenować ciężej i może odzyskać szybciej i osiągnąć pożądane rezultaty w możliwie najkrótszym czasie . Suplement ten pomaga także spalać tłuszcz na paliwo , która pomaga zachować beztłuszczową masę mięśniową .

Skutki uboczne Testosteron Booster Suplement Kulturystyki

Podobnie jak inne sterydy anaboliczne , testosteron może być szkodliwe , jeśli stosowane w nadmiernych dawkach lub podawany nieprawidłowo . Niektóre z powikłań zdrowotnych, które są związane z nieprawidłowo wysokim poziomem hormonu to: problemy ze snem , skóry bardzo tłustej i wzrost niektórych nowotworów i trądziku . Istnieje również kilka podziemnych laboratoriów , które produkują suplementy testosteronu , norm, które mogą być niebezpieczne i niezdrowe . Przy zakupie booster testosteronu , ważne jest, aby przeprowadzić dokładne badania w celu znalezienia renomowanego dostawcy . Istnieją również naturalne boostery testosteronu , które zapewniają takie same korzyści , jak sterydy , ale bez negatywnych skutków dla zdrowia . Dodatki te zazwyczaj zawierają składniki ziołowe , które naturalnie wzrostu poziomu testosteronu w organizmie.

Na koniec, warto zauważyć , że boostery testosteronu nie mają byćsubstytutem prawdziwych ćwiczeń siłowych i odpowiedniego szkolenia . Chociaż te suplementy mogą pomóc poziom energii Boost i wysiłki budowania mięśni , nie może zastąpić regularnych, energicznych ćwiczeń i odpowiedniej diety . Dlatego, aby budować mięśnie , należy upewnić się , że masz odpowiedni plan posiłków kulturystyki , jak również prawo budowania masy szkolenie rutynowe .

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s