Suplementy

W świecie kulturystyki , suplementy są często traktowane jako magiczne eliksiry . Wiele osób uważa, że ​​mogą po prostu pop pigułkę lub wypić koktajl , i pójdą prosto z ” chudy ” do ” stadniny ” .

kulturystyka i fitness

Ale to nie jest , jak to forum kulturystyka działa !

Nazywają się ” dodatki ” nie bez powodu – oni mają na celu uzupełnienie innych rzeczy robisz, jak jeść prawo i po prawo wykonywania regulamin . Gdy już załatwione wszystko inne , można przenieść na suplementy .

Ale które suplementy są najlepsze dla kulturystyki ? Z wszystkichpie -in- the-sky zapowiada tam, to może być trudne do oddzielenia szumu od rzeczywistości . Gdy zauważysz, fakty , choć , to zrozumiesz dlaczego te 3 są nasze najlepsze rozgrywki :

1 . Białko w proszku

Jak być może pamiętacie z liceum klasie nauki , białko jestbudulcem mięśni . Dlatego kulturyści potrzebują tak dużo ! Jednak trudno jest uzyskać wszystkie potrzebne białka z forum kulturystyka jedzenia sam. ( Po tym wszystkim , kto chce zjeść stek co kilka godzin ! ) Dlategosuplement białka jest najlepsza dla kulturystyki – to daje czystego białka , czego potrzebujesz , bez poddawania do bandą węglowodanów i tłuszczów , które don ‘ potrzebuję .

Więcej białka wziąć w ,więcej nowych , zdecydowanie , chude mięśnie będziesz budować . I , jako dodatkową korzyść , białko pomaga odzyskać po treningu , też. Tak, dostajesz pieniądze warto z tego dodatku od początku do końca !

2 . Kreatyna

Suplement kreatyny będzie uzupełniała fosforan forum kulturystyka kreatyny , że organizm naturalnie produkuje . Możesz używać swój naturalny dopływ podczas intensywnego wysiłku fizycznego , ponieważ fosforan kreatyny jest odpowiedzialny za zapewnienie włókien mięśniowych wybuchy energii . Po uruchomieniu z niego, będziesz czuć się jak prowadził najpierw głową w ścianę . Ale zwiększając swój poziom poprzez suplement będziesz w stanie wypracować twardsze , przez dłuższy okres czasu , bez noszenia się .

3 . L’ Arginina

Niektóre proszki proteinowe m.in. L’ arginina, ale ten dodatek jest tak ważne dla udanego kulturystyki , że trzeba mieć oczy szeroko otwarte na to – i dostać osobny dodatek z nim , jeśli inne dodatki nie zawierają go !

L’ Arginina jestaminokwasem, który zwiększa przepływ krwi. W rezultacie, więcej tlenu i składników odżywczych może dostać się do mięśni szybciej. “Normalnych” ludzi nie trzeba suplement L’ arginina, bo żywności, takich jak orzechy i czekolady zawierają wystarczająco dużo na ich codzienne potrzeby . Jednak to nie jest aminokwasem naturalnie produkowane przez organizm , więc jeśli chcesz, aby Twoje mięśnie , aby uzyskać większe , musisz zdrową dawkę tego – i to jest coś, co można dostać tylko od dodatku .

L’ Arginina jest jednym z najlepszych suplementów w kulturystyce dla innego ważnego powodu – zapobiega ciało od zatrzymywania wody . Tak więc , zamiast patrzeć duże i duże, będziesz dobrze zdefiniowane . To jest to, co każdy kulturysta chce !

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s