Każdy początek jest trudny

Zanim przejdziemy do tematów postu, pozwól mi dać szybki start z wprowadzenia do strony “mojej kariery”. Myślę, że jako doświadczony bloger, może być o wiele bardziej autentyczne pismo od osoby, jeśli czytelnik jest zaznajomiony z historią tej tle i mogą dołączyć twarz forum kulturystyka czytać strony. Ja jak zacznę się z vadidegentől których nic nie wiem, dziękuję bez twarzy, ale nie przestrzegają żadnych bardzo dobra wskazówka. Więc zaczynajmy!

Jestem Meli, 23, student prawa w tej chwili jeszcze, że nie na długo, bo államvizsgázó, obok kulturysty IWI i trener fitness-dur. Ponadto, istnieje kwalifikacje piękno, które po prostu nie działa, ale myślę, że dwa praktikával może pomóc czytelniczki, że ciało w najlepszej formie być 🙂 I nie, jeszcze nie zabraknie. Poza tym, teraz mój pierwszy siłownia sezonu jak przygotować zespół do MyBody (Sákovics kwiaty i Dorota Nemeth baton), który przypada na jesieni. W wolnym czasie (dlatego egzamin państwowy teraz sporo) Uwielbiam gotować – co jest istotne dla diety – i wszystko, co jest związane ze zdrowym stylem życia i sportu, w temacie do czytania, studiowania, aby forum kulturystyka przejść do seminarium. Powyżej, wspomniałem, że blogowanie to nie tylko rozpocząć, ale powoli jedziemy dwa lata temu dwa blogi, jeden jest absolutną żeńskiej, ale w odniesieniu do wielu zdrowy styl życia przepis i po zostały tu stworzone, a drugi tylko i specjalnie do sportu i zdrowy styl życia skoncentrowany witryny. Kto chce je poznać, znaleźć je tutaj i tutaj.

Myślę, że teraz wielu bólintottatok jednym, to w porządku, w porządku, ale co również może liczyć na mnie zrobić?

Moje wyznanie, że – pomimo tego, że wtedy tak zacząłem – nie dlatego, że mamy do czynienia sport i żyć zdrowy, dobrze wyglądać, ale być zdrowy. Dwa lata temu zacząłem żyć zdrowo, nie zawsze tajemnicą, choć to może być, kto się śmieje: efekt Ruby Reka.

Musisz wiedzieć o mnie, że nigdy w życiu nie súlyproblémáim, w rzeczywistości, zawsze cienkie, wrzecionowate trochę ptasi-madárétkűekhez należne. Gdzie zatem jest miejsce, gdzie (sfingowanych powodów) został zapisany w wychowaniu fizycznym przez 12 lat, i zeznał, że sportolnia, i być na diecie, która jest gruba. Moje ulubione danie smażone mięso, chipsy, czekolada, pizza oraz wszelkiego rodzaju fast foodów było, i mimo, że zwłaszcza 0-24 zrobili ponad 50 kg nie poszedł do bilansu 173 centymetrów mojej, oprócz wygranej międzynarodowy konkurs piękności, więc absolutne “zbędne” i że było pozbawić się. (Viszonyításképpen dopiero teraz być związane z 173 cm 58 kg)

Pewnego dnia, w jakiś sposób, Ruby Reka facebookjára źle, i tak jesteś ragadóan mówił o stylu życia i sportu, wiedziałem, że muszę się zmienić, chcę cię, chcę czuć się dobrze, być wysportowany.

Tak, ale się sęk, który myślę, że będzie spełniać wszelkie zmieniacz lifestyle. Miał nie najsłabszy par, co węglowodanów jest proste, jest skomplikowane, jest szybki, jest powolny, to takie białka, to tłuszcze trans, dobry tłuszcz, to masz dużo, to już nienawidzę warzywa, co teraz .

Co na temat szkolenia? Wytrzymałość był 98-letni pacjent z serca chirurgiczne poziomie płuc, a w każdym razie jestem typem dziewczyny, która jest zbyt męczące rzeczy nie były wygięte. O bólu, albo. W tym czasie nie wiedziałem, że życie zaczyna się poza komforzónán. 🙂

Wiele zabawnych historii mogę powiedzieć z czasu, kiedy nie wiedziałam, co zrobić i jak, lub w pierwszym futásomról, po którym nie mogłem przenieść jeden tydzień, ale oczywiście nie były tak zabawne momenty, które zdecydowały, aby mieć oddzielny blog jest poświęcony Temat i chcą pomóc, że nikt nie śledzić niektóre z moich błędów.

Ale zacznijmy od początku. Postanowiłem rafinowanego cukru i mąki wypędzić z mojego życia całkowicie, sport jest – podobnie jak w pierwszym wszystkich rzeczy – próbowałem luka zarabiać pieniądze, poszedłem spróbować speedfitnesst (który zmiażdżył vesekövem więc nie pójść dalej) i Power Plate, która w przeciwnym razie nigdy nie żałował na. Wiele osób nakrzyczeć, fikázzák, ale powiem, że to była najlepsza decyzja dla mnie, bo ja nawet nie uprawiać sport, nawet nie mam czasu (wiem, zły pretekst), brak wytrzymałości nie było. Po szkole tego punktu, jednak nie pasują, eldöcögtem pół godziny, i przejść dalej. Dla tych z Was, którzy nie wiedzą, mechanizm maszyny oparta jest na off-centrum równowagi, a zatem są w klasycznym podstawowe ćwiczenia wykonywane. Ponieważ z powodów, o których mowa powyżej, pierwsza runda wziął mnie z siłowni, byłem zadowolony, że znalazłem tę formę ruchu. Byłem pół roku, uporczywie, cztery razy w tygodniu, a tym semestrze wystarczyło, aby zapewnić minimalną wytrzymałość, i że nie będzie już nyeszledék tak niewiele, aby bać się postawić stopę na siłowni.

Kiedy zaczął się trochę na PP, to myślałem, że mogę się forum kulturystyka po inne formy ruchu. Siłownia fóbiámat nawet wtedy nie mogłem pokonać, więc zwróciłem się do bieguna fitness (fitness) słup. Dzięki Bogu, super zespołu i trener (Pacific Edina – Chrome Pole Fitness) przyszedł, który pomógł opracować własne tempo. Każda godzina była sikerélményem i kiedy dzielnie utrzymuje się na pasku, czułem, że dobrze, a teraz idę do pokoju.

Muszę wiedzieć, że to, co robię, kocham sto procent zrobione tak, że nie przyszedł do mürköljek sam w siłowni, tak jak w pierwszym etapie, musiałem znaleźć trenera. Pierwszy Zin Sylvia, Rattle i Adrienn może mi pomóc w świecie fitness, a niedawno przeszedł pod skrzydła dzisiejszych trenerów, aby konkurować.

Twardy i ma długą drogę, wiele błędów. Nieodpowiednie instrukcje trenerskie w celu Jadłem w podstawowej przemiany materii przez długi czas, nie rozwijać. Ciężko było wytrwać, cierpieć i pot, tak że było prawie pozory całości. To “hobby” jest dość drogie zabawy, więc pieniądze są wykorzystywane tylko do dużo suplementu diety, wynajem pokoju, i trenerów, jak również.

Nie, i nigdy nie miałem plany ratowania świata w tym zakresie, również zacząłem wyścigi, tylko dla mnie, aby udowodnić sobie, dla siebie. Siła woli i wytrwałość nigdy nie cierpiał na niedobór, ale jest to trudniejsze dla mnie. Jednak, kiedy się do tego stopnia, i stanę na scenie tam, od tego momentu, jak sądzę, być przykładem dla wszystkich, którzy są daleko, jak zacznę pobudliwy wtedy. I powiedz wszystkim, że nie podstaw, ale minuszból uruchomiony, ponieważ nienawidziłem tego wszystkiego, a ja chciałem środek pleców. Nie miałem dobrego ból deszczu lub zmęczenie, po prostu nie mógł znieść, ale nie chcę być płaskodenne plöttyedt wisiorek nizinny kiskoca.

Co teraz?

Mam do pociągu. To niesamowite i nigdy nie myślałem, że mogę zajść tak daleko. Stał się naturalnym spożywać tylko zdrową żywność, nic nie zrealizowane. 2 lata temu nie byłem chory, a na końcu dwie spaghetti pazur miejscu dwóch makaronów ramię, na których można zwiedzać biceps i triceps, a nawet moje plecy nie jest dłuższy niż zburzone kurczaka, a mój tyłek nie tylko z konstytucją, ale izomtól curl . Dużo wytrwałości, cierpliwości i pokory, dał mi to życie, i uważam, że najlepszą decyzję w moim życiu, że zacząłem to, nie wiedząc dlaczego Ruby Réka Zawsze będę wdzięczny za odległość. Napisz dzienny bloga przez więcej razie mogę dostać i ile osób zmieniła życie mojej postawy i mojego podejścia.

Dziękuję za tę możliwość również oznacza, że ​​piszę tutaj także, a może nawet więcej osób pojawia się komunikat, że można osiągnąć wszystko.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s