Cytomel

Aby uzyskać najlepsze wyniki z kulturystyki trzeba przyjąć holistyczne podejście , całe ciało . Po prostu ” pracuje ” tylko Ci do tej pory.

kulturystyka

Co jesz , ile snu masz i suplementy stosować wszystkie stanowić ogromną różnicę , jeśli chodzi o uzyskanie silnego, stonowanych ciała . Stosując odpowiedni forum kulturystyka e suplementy w odpowiednich etapach cyklu szkoleniowego jest ważne.

W tym artykule, będziemy szukać w szczególności na wykorzystaniu Cytomelu w kulturystyce . Tu wyjaśnić, co ten lek jest , i jak to pomaga w procesie budowania mięśni.

Co to jest Cytomel ?

Cytomel lub Tertroxin są nazwy marek dla liothyronine sodu, syntetycznego hormonu tarczycy , które replikuje co liothyronine robi w organizmie . Wielu ciężarowców i trenerzy odnoszą się również do niego jako T3 , co jest skrótem od trójjodotyroniny nazwę chemiczną tego silnego hormonu tarczycy .

Jak działa Cytomel Pomoc z Body Building ?

Dla kulturystów jest to bardzo silny i skuteczny forum kulturystyka suplement . To dlatego, że hormon ten zwiększa podstawową przemianę materii w organizmie .

Twoja podstawowa przemiana materii jestszybkość, z jaką organizm wykorzystuje energię , podczas gdy w spoczynku . Jeśli wzrost BMR , spalamy więcej energii .

Na ciało budowniczego , który stara się zmniejszyć tkankę tłuszczową i poprawić definicję , że jest bardzo skuteczny . Wiele elitarnych kulturystów używać tego syntetycznego hormonu , aby pomóc im przygotować się do zawodów .

Czy Cytomel bezpieczne ?

Ten syntetyczny hormon jest stosunkowo bezpieczne , a większość ludzi może wziąć tego dodatku . To jestzatwierdzony przez FDA leków , które były testowane laboratorium . Zawód medyczny używa go w leczeniu chorób tarczycy, wola i kilka innych schorzeń.

Jednakże, jak w przypadku wszystkich leków istnieje kilka potencjalnych skutków ubocznych. Ludzi na niektóre leki lub z warunkami preexisting nie należy go używać . Na przykład , ktoś na krzepnięcie krwi lub choroby serca nie może Cytomelu .

Może on współdziałać z innymi dodatkami treningowych wagowych. Dlatego przed podjęciem go , należy skonsultować się z trenerem i ma to sens , aby porozmawiać z lekarzem .

Trzeba także pamiętać, że twoje ciało będzie spalić więcej mięśni , a także więcej tłuszczu podczas korzystania Cytomelu . Oznacza to, że trzeba będzie skompensować utratę masy mięśniowej w jakiś sposób. Cytomel nie można przyjmować dłużej niż kilka tygodni w czasie , ponieważ będzie to miało wpływ na forum kulturystyka to jak funkcje tarczycy .

Jeśli trzeba wyciąć , Cytomel jestlek, który jest warte rozważenia.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s